ВНИМАНИЮ РУКОВОДИТЕЛЕЙ ОСМД: РЕКОМЕНДАЦИИ ПО ДЕЗИНФЕКЦИИ.
4 апреля 2020 года специалисты Национальной экспертной группы по инфекционному контролю провели оценку мер профилактики в г. Одессе, направленных на ограничение распространения эпидемии COVID-19 среди населения, и дали свои рекомендации.
Одесский горсовет опубликовал рекомендации по проведению дезинфекции дома: https://omr.gov.ua/ru/news/219392/
На что следует обратить внимание:
  1. Поддержи со стороны города не предвидится.
  2. Выделение средств ОСМД вне утвержденной общим собранием сметы является нецелевым использованием средств
  3. Рекомендация от Станислава Драганова, Президента Ассоциации инновационного Развития Домохозяйств:
Выход: протокол правления, в котором принимается временное решение о выделении средств из резервного фонда (если таковой создавался) на проведение дезинфекции мест общего пользования.
ПОРЯДОК ДЕННИЙ:
Про заходи по запобіганню поширенню коронавірусу COVID-19 на території ОСББ
СЛУХАЛИ:
1. ПІБ, яка доповідала, що з 12 березня на усій території України установлено карантин (постанова Кабінету Міністрів України «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» від 11.03.2020р. № 211).
При цьому, за даними МОЗ України інкубаційний період нового коронавірусу триває від 2 днів до 2 тижнів. Тому на перший погляд здорова людина без явних ознак вираженості симптомів захворювання вже може бути зараженою, а збудник коронавірусу COVID-19 може виділятися й передаватися іншим.
Мінрегіоном України на офіційному сайті опубліковані рекомендації керівникам ОСББ, ЖБК на час карантину, а саме:
Поінформувати мешканців про карантин та умови убезпечення від розповсюдження вірусу, шляхом розміщення в під'їздах чи біля них плакати з інформацію про те, як себе поводити.
Запровадити періодичну дезінфекцію будинку: миття кабіни ліфту, першого поверху, ручок вхідних дверей, перил сходів тощо.
Забезпечити заходами захисту прибиральників та двірників.
Обмежити доступ мешканців до дитячих та спортивних майданчиків.
Обмежити особисте спілкування працівників ОСББ зі співвласниками будинку.

2. ПІБ., яка запропонувала врахувати вищевказані рекомендації та доручити голові правління ОСББ вжити всіх необхідних заходів для закупівлі дезінфікуючих засобів та засобів індивідуального захисту в потрібній кількості.
ВИРІШИЛИ:
1. Поінформувати мешканців будинку за адресою: м. Одеса, вул. НАЗВА, буд. НОМЕР про карантин та умови убезпечення від розповсюдження вірусу, шляхом розміщення біля під'їздів оголошень з інформацію про те, як себе під час карантину.
2. Обмежити доступ мешканців будинку за адресою: м. Одеса, вул. ВУЛИЦЯ, буд. НОМЕР до дитячих та спортивних майданчиків, що знаходяться на прибудинковій території.
3. Обмежити особисте спілкування працівників ОСББ «НАЗВА» зі співвласниками будинку, крім невідкладних випадків, за наявності засобів індивідуальної безпеки.
4. Доручити голові правління ОСББ «НАЗВА», ПІБ, вжити всіх необхідних заходів для закупівлі дезінфікуючих засобів та засобів індивідуального захисту працівників ОСББ «НАЗВА» в потрібній кількості, з правом укладання відповідних договорів на їх придбання.
5. Запровадити періодичну раз на ____ дезінфекцію будинку: миття кабіни ліфту, першого поверху, ручок вхідних дверей, перил сходів.
6. Забезпечити заходами захисту прибиральників ОСББ «НАЗВА.»
Менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків)
Президент Асоціації Інноваційного Розвитку Домогосподарств
Юрист,
Експерт з розвитку Житлового сектору та Енергоефективності
Урбаніст, Ментор

Facebook
LinkedIn
YouTube